Merhaba Türkiye

 

Merhaba Türkiye başlığıyla yeni bloğunuz Girbi.com’un ilk konusunu açtık. Hazır bu ilk başlığı açmışken biraz kendimizden ve Girbi.com’dan bahsedelim.

Öncelikle Girbi adı nereden geliyor? Kısa olsun, Gir bir kere gibi birşey çağrıştırsın istedik. Belki güzel Türkçemize aykırı oldu ama bloğumuzda imla kurallarına uyarak bunu telafi etmeye çalışacağız.    🙂
Zaten ismin bir önemi de yok, önemli olan içerik.

Kendimizden bahsetmek gerekirse; farklı alanlarda uzmanlaşmış kızlı erkekli üç-beş kişiyiz. “Bilgi paylaştıkça çoğalır” düşüncesini benimsemiş irili ufaklı insanlarız.

Amacımız; yazmak, paylaşmak, yeni dostlar kazanmak (sizi kastediyorum), eğlenmek, birşeyler öğrenmek, öğretmek (naçizane) ve sonuç olarak mutlu olmak.

O zaman hep beraber amaca hizmet edelim ve “Gir Bişeyler sende bulursun” diyerek sloganı da verelim.

Yararlı olacağını umut ettiğimiz yeni yazılarda buluşmak üzere.

Yorumlar

Yorumlar

ibrahim Ardıç

1980 yılında Türkiye'de doğdu. Şimdilik İngiltere'de yaşıyor. Evli ve bir erkek çocuk babası. İktisat okudu. Bilgi teknolojileri uzmanı. Yazıyor, çiziyor ve araştırıyor. Girişimcilik, marka yaratma, proje geliştirme, strateji, istatistik ve iş yönetimi gibi alanlarda çalışmalarına devam ediyor. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda bulunmuyor. Gerek duymuyor!

Bir cevap yazın